Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Archiv novinek

Vloženy nové výrobky SoftCotton05.01.

Vloženy nové výrobky SoftCotton

Vážení zákazníci, i v novém roce se můžete těšit na řadu novinek, kterými rozšíříme naši nabídku bytových doplňků. Nyní jsme pro Vás vložili nové dámské župany a koupelnové předložky SoftCotton.

Vánoce, Vánoce přicházejí....25.11.

Vánoce, Vánoce přicházejí....

I kdyz si to ještě mnozí z nás nepřipouštějí, Vánoce už opravdu pomalu klepou na dveře. Pokud jste tak ještě neučinili, je nejvyšší čas zamyslet se nad tím, čím by jste chtěli o letošních Vánocích potěšit své blízké, přátele, kolegy...

Akce! Poštovné ZDARMA nad 499,-Kč14.11.

Akce! Poštovné ZDARMA nad 499,-Kč

Akce je časově omezená. V termínu od 14. do 20. listopadu Vám nabízíme možnost dopravy zdarma. Stačí nakoupit zboží v hodnotě 499,-Kč a Vaši objednávku Vám doručíme prostřednicvím České pošty zdarma.

Nové kolekce bytového textilu04.11.

Nové kolekce bytového textilu

Do kategorie bytového textilu jsme pro Vás přidali novinky Soft Cotton pro letošní zimu. Naleznete zde nové ucelené řady ručníků, osušek a županů.

Bytový textil - ručníky, osušky, župany13.10.

Bytový textil - ručníky, osušky, župany

Nabídku bytových doplňků jsme pro Vás rozšířili o bytový textil výrobce Soft Cotton. Jedná se o velmi kvalitní froté výrobky do koupelny, ručníky, osušky a župany v různých stylech a cenových relacích.

Tělová kosmetika od Millefiori Milano18.08.

Tělová kosmetika od Millefiori Milano

Millefiori Milano přichází na trh nejen s bytovými vůněmi, ale vyrábí také luxusní tělovou kosmetiku. Nyní můžete svou oblíbenou vůni používat i při péči o své tělo. Kolekce Natural a Selected je navíc vhodná i pro alergiky.

Vůně pro děti kolekce BAMBINO18.08.

Vůně pro děti kolekce BAMBINO

Millefiori Milano představilo originální novinku. Kolekci výrobků Bambino, která je určená pro děti. Něžný dětský design a vůně vyvinuté speciálně pro děti jistě vykouzlí úsměv na tvářičkách Vašich ratolestí.

MenuX

InformaceX