Novinky v nabídce koupelnového textilu SoftCotton

Novinky v nabídce koupelnového textilu SoftCotton
Nabízíme mnoho krásných kolekcí koupelnového textilu SoftCotton a naši nabídku stále rozšiřujeme. Nyní jsme do prodeje zařadili ucelenou kolekci bambusového koupelnového textilu Baron, která je určená pro muže i ženy a zahrnuje ručník, osušku, koupelnovou předložku, pantofle a župan.
Dalšími novinkami v nabídce jsou luxusní dámské župany Nehir, Micro Delux, Pirilti a Nil. Dámský župan Nehir je kratšího střihu s kapucí a výšivkou na zádech, lze k němu dokoupit pantofle a je v příjemné mentolové barvě. Dámský župan Nil je balen v dárkovém boxu a součástí balení jsou i pantofle a ručník. Jedná se o lehký krátký župan ideální pro použití v letních měsících. Dámský župan Pirilti je další nový lehký župan krátkého střihu, má krajkové rukávy a je balen v dárkovém boxu. Poslední novinkou mezi dámskými župany je župan Micro Delux, delší župan klasického střihu s jemnou výšivkou v růžové barvě.
Nezapomněli jsme ani na muže, věříme že župany Soho Sport, Prestige a Snob, vás příjemně překvapí. Pánský župan Soho Sport s kapucí lze doplnit o ručníky a osušky téže kolekce. Jedná se o velmi jemný a savý župan, který je k dostání ve třech barvách. Pánský župan Petstige je klasický župan pro všechny generace, má příjemnou béžovou barvu se smetanovým lemováním. Pánský župan Snob patří mezi nejluxusnější pánské župany, které nabízíme. Je balen v dárkovém boxu, součástí balení jsou i pantofle.
Zcela nově jsme do prodeje zařadili i dětské župany pro holčičky i kluky.
Do nabídky dále přibyly koupelnové předložky Sehzade a Flora, dámské pantofle Hayal a Buket, pánské pantofle Sehzade, které doplňují a rozšiřují stávající kolekce koupelnového textilu.
Věříme, že se vám nové zboží bude líbit a nalezne si každý něco podle svého vkusu pro sebe nebo jako dárek pro své blízké.

Zpět na výpis novinek
🌻 Letní sleva 10 % na vše. V košíku použijte kód LETO10 🌻. (min. objednávka 399 Kč)
 

MenuX

InformaceX