Nové modely španělských dek PIEL pro kojence, batolata, větší děti i dospělé

Nové modely španělských dek PIEL pro kojence, batolata, větší děti i dospělé
Pro velký zájem ze strany zákazníků jsme rozšířili nabídku oblíbených španělských dek PIEL. Nabízíme deky v různých velikostech a vzorech pro kojence, batolata, větší děti i dospělé. Rozšíření sortimentu platí především u dětských modelů, které se těší velké oblibě. Naleznete u nás deky tištěné stálobarevné nebo deky jednobarevné s vytlačovaným motivem.

Úplnou novinkou na českém trhu je bílá svítící deka s vytlačovaným motivem s fluorescenčními natištěnými obrázky, které po zhasnutí ve tmě svítí. Svit jemných hvězdiček se jistě bude Vašim dětem moc líbit a usínání se pro ně stane příjemnou zábavou, což je asi sen všech rodičů...

Deky pro dospělé na jednolůžko a dvojlůžko jsme obohatili o další barevné varianty a přidali jsme několik modelů ve výrazných moderních barvách. Deky PIEL se dají použít jako přehoz přes postel, přikrývka, přehoz přes pohovku do kterého se večer při odpočinku u televize či s oblíbenou knížkou můžete pohodlně zabalit a relaxovat.

Jsme přímí dovozci takže všechny deky jsou skladem do vyprodání zásob. Zásilky odesíláme v pracovní dny do 24 hodin od objednání u dobírek a obratem po připsání platby u plateb předem.
Zpět na výpis novinek

MenuX

InformaceX