Otevřeli jsme novou kategorii s kosmetickými výrobky z Mrtvého moře

Otevřeli jsme novou kategorii s kosmetickými výrobky z Mrtvého moře
V obchodě BellaDoma se specializujeme na luxusní bytové doplňky, vůně, koupelnový textil. Tentokrát jsme se rozhodli naši nabídku rozšířit o kvalitní kosmetické výrobky. Toto oddělení se s naší stávající nabídkou skvěle doplňuje. Můžete si doma vytvořit příjemné domácí lázně se solemi z Mrtvého moře, po relaxaci se zahalit do jemných a huňatých osušek SoftCotton a provonět si domov vonnými výrobky Millefiori Milano.

V naší nabídce naleznete kompletní péči o celé tělo pro všechny typy pleti. Mrtvé moře je nejbohatším přírodním zdrojem minerálů na Zemi. Již strověký svět znal léčivé účinky vody a bahna na kožní problémy. I dnes kosmetické výrobky s obsahem minerálů z Mrtvého moře bojují s kožními problémy jako je lupénka, ekzémy, akné a dalšími. Pro zvýšení účinků na pleť jsou výrobky obohaceny o výtažky z léčivých rostlin, esenciální oleje a vitamíny.

Mineral Beauty System je originální kosmetika z Mrtvého moře, držilel licence Ministersta zdravotnictví Izraelského státu.Zpět na výpis novinek

MenuX

InformaceX