Rozšíření nabídky bytového textilu Soft Cotton

Rozšíření nabídky bytového textilu Soft Cotton

Připravili jsme pro Vás nové kolekce ručníků a osušek Soft Cotton. Kolekce ručníků a osušek Elit je vyrobená ze stálobarevné 100% česané balvny s antibakteriální ochranou. Nabízíme mnoho barevných variací. Gramáž 525g/m2 je zárukou vysokého komfortu. Ručníky Elit jsou vhodné pro každodenní používání, jsou měkké, savé a příjemné k pokožce. Vyberte si odstín, který bude nejlépe ladit s vaší koupelnou.

Kolekci Eolo tvoří luxusní ručník a osuška ve smetanové barvě. Ručníky Eolo jsou zdobené neobvyklým lemováním a romantickou vsuvkou, vyrobené jsou ze 100% česané bavlny s antibakteriální ochranou v gramáži 580g/m2. Řada Eolo to je kvalita a krása za rozumnou cenu. Osušky a ručníky Eolo jsou velmi vhodným dárkem k jakékoliv příležitosti.

Úplnou novinkou v naší nabídce jsou pánské domácí pantofle. Froté pantofle jsou určené především jako funkční doplněk k županům Soft Cotton. Jsou z měkkého froté materiálu s gumovou podrážkou. Po koupeli udrží Vaše nohy v teple a zpříjemní Vám tím večerní chvíle než ulehnete ke spánku.

Nabídku dámských županů doplňuje luxusní dámský župan Buket, který je zdobený originální, výraznou a přesto jemnou krajkou. Je velmi jemný a měkký na dotek, gramáž 420g/m2. Župan Buket nabízíme v romantické starorůžové barvě.

Zpět na výpis novinek

MenuX

InformaceX