Pánská pyžama GUASCH

Pánská pyžama od španělského výrobce textilu Guasch, jehož textilní tradice sahá až do roku 1859, kdy byla tato renomovaná firma založena. Nyní vyváží své výrobky do více než 50 zemí po celém světě k velké spokojenosti svých zákazníků.
Pyžama jsou, stejně jako ostatní sortiment v našem obchodě, velice kvalitní, precizně ušitá a k dostání v několika střihových variantách. Klasické pánské pyžamo s dlouhým rukávem i nohavicemi můžete v létě nahradit pyžamem sportovního střihu s šortkami a tričkem s krátkým rukávem. Všechna pyžama jsou vyrobena ze 100% bavlny a jsou zabalená v pevné kartonové krabičce s logem firmy Guasch.

Nejprodávanější produkty

1

Pánské pyžamo ARSENIO

Pánské pyžamo ARSENIO s krátkým rukávem a kalhotami ze 100% bavlny je příjemnou volbou jak pro spánek tak i pro relaxaci.

Nedostupné
1 499 Kč
2

Pánské pyžamo MATTEO

Bavlněné modré pyžamo MATTEO od španělské společnosti Guasch je mimořádně kvalitní a pohodlné. Má dlouhý rukáv i nohavice a tři praktické kapsy.

Nedostupné
1 799 Kč
3

Pánské pyžamo SALVADOR

Na tomto pyžamu muži ocení zejména kvalitní materiál, pohodlí a snadnou údržbu. Pánské pyžamo s dlouhým rukávem SALVADOR je ze 100% bavlny.

Skladem
1 599 Kč

Cena
Stránka 1 z 1

MenuX

InformaceX