Kosmetické řady pro péči o tělo

Kosmetické řady pro péči o tělo

tělové mléko a srchový gelMillefiori Milano se zaměřilo nejen na koncept bytových vůní, ale vyrábí také prvotřídní tělové řady. Proč byste neměli používat pro tělo právě tu vůni, kterou jste si oblíbili?
Tělové řady Natural a Selected obsahují tělová mléka, sprchové gely a tělové spreje, které jsou šetrné k pokožce. Natolik šetrné, že neobsahují parabeny ani Sodium Laureth Sulfate, což je typické jen přírodním mýdlům a mlékům z lékáren (těm nejdražším, přitom cena Natural a Selected výrazně dražší není). Vylučují tak alergické reakce a šetrně hydratují pokožku. Parfém, který je navíc v těchto výrobcích ukryt vydrží sálat z povrchu kůže po celý den, bez ohledu na to, čemu se přes den věnujete. Ba právě naopak, ozývá se s tím větší intenzitou, čím více zahřejete pokožku.
 

tělové mýdloZona obsahuje navíc také pěnu do koupele a sprchový gel zaměnila za tuhé mýdlo. K pokožce je šetrná jako každá jiná kosmetika, kterou nekoupíte v lékárně. Pro alergiky anebo velmi citlivé osoby tuto řadu tedy nedoporučujeme. Ovšem luxusní design v bílém provedení, nebývale velké objemy výrobků a příznivé ceny jsou určitě bodem pro kolekci Zona. Čistší design kosmetiky do koupelen stěží naleznete. Luxusní balení v třpytících se látkových obalech stažených tkanicí a báječné vůně předurčují kolekci Zona k obdarovávání.

tělový sprej sprchový gel sprchový gel tělový sprej

Zpět na výpis novinek

MenuX

InformaceX