Novinky v naší nabídce - ručníky, osušky, župany od Soft Cotton

Novinky v naší nabídce - ručníky, osušky, župany od Soft Cotton

osuškyNabídku bytových doplňků jsme pro Vás rozšířili o kvalitní bytový resp. koupelnový textil Soft Cotton. Jedná se o ručníky, osušky a župany pro muže a ženy všech věkových kategorií. Jak poznáte, že se jedná skutečně o kvalitní výrobky a ne pouze o předražené tenké hadříky? Důležité je povšimnout si gramáže a materiálu. Za skutečně kvalitní se považují ručníky a osušky, které mají gramáž 450-550g/m2. Takovéto ručníky jsou měkké, savé a "huňaté". Naše nabídka ručníků a osušek tuto podmínku na 100% splňuje.

ručníkyV nabídce naleznete širokou paletu barev, designů a velikostí. Při výběru doporučujeme zamyslet se nad tím k jakému účelu zamýšlíte výrobek použít. Pokud jde o dárek, tak zda pro muže či ženu, k jaké příležitosti a tak dále. Pokud si vybíráte osušku, ručník či župan pro sebe, je vhodné koupelnový textil ladit se stylem Vaší koupelny. Na tuto skutečnost se často zapomíná, ale správně zvolený design a barva textilu dodá Vaší koupelně nový lesk a nádech luxusu.

luxusní osuškySprávným výběrem froté textilu to ale nekončí. Aby jste byli dlouhodobě spokojení a výrobky Vám dlouho a dobře sloužily, je třeba o ně i správně pečovat. Ručníky by měly být prány na 40-50°C. Druh používané vody, ať už z vodovodního řadu, dešťová nebo studniční, většinou nemá vliv na prací proces. Co je velmi důležité, je způsob sušení. Při použití sušičky ručníky jsou hebké a měkké stejně jako v případě sušení venku na šňůře. Pokud ovšem je ručník vystaven prudkému slunečnímu záření či sušen nad topným tělesem (přímotop), vlákna jsou mnohem tvrdší. Ani používáním avivážních prostředků froté výrobkům příliš neprospějete. Avivážní prostředek způsobí, že ručníky budou sice měkčí a hebčí, ale nadměrné užití může vést k tomu, že mezírky ve tkanině aviváž vyplní a ručníky ztratí svou přirozenou savou schopnost. I zde tedy platí "všeho s mírou". Doporučujeme tedy použít aviváž v polovičním množství než jste zvyklí používat na běžné prádlo.

Přejeme Vám příjemné chvíle strávené při výběru nových froté výrobků, ať už pro Vás nebo Vaše blízké. Naše ručníky, osušky a župany jsou nejen kvalitní a funkční, ale i krásné.

pánský župan dámský župan ručníkyosušky a ručníky

Zpět na výpis novinek
🌻 Letní sleva 10 % na vše. V košíku použijte kód LETO10 🌻. (min. objednávka 399 Kč)
 

MenuX

InformaceX